materdolorosa.pl

Wypominki


Wypominki to tradycyjna modlitwa Kościoła za zmarłych, którzy zmarli pojednani z Bogiem, ale muszą jeszcze odpokutować za swoje grzechy w czyśćcu. Nasza pamięć o nich – dzięki wypominkom – może skrócić im cierpienia i przyspieszyć spotkanie z Bogiem w niebie. Czy ktoś z bliskich zmarłych nie czeka w czyśćcu na naszą modlitwę? Wypominki to wyraz naszej miłości i odpowiedzialności za zmarłych.

Zmarłych wypominanych odczytujemy w każdą niedzielę, 15 minut przed Mszą Świętą o godz. 7.00 i 10.00, w formie czytania ciągłego, czyli po kolei.

 
 

WYPOMINKI 2019 / 2020

Janina Wykręt z siostrami, rodzicami i teściami;
Helena i Stefan Wilk z dziećmi, rodzicami i wnukami;
Janina i Stanisław Gurowscy z synem, wnukiem i rodzicami;
Czesław Stokłosa z rodziną;
Edward i Maria Brańka;
Kazimierz i Waleria Żak, Stefan i Anna Matyszkowicz, Michał i Anna Rusinek, Mieczysław Krauzowicz z rodzicami, Edward Stefaniak z rodzicami;
Helena Gajewska, Jadwiga Repetowska, Wyrobek: Anna, Jan i Alojzy;
Bronisław Waligóra z rodzicami, Maria Jakubowska z rodzicami;
Janina i Jan Łyszczarz, Danuta i Jerzy Rajpold, Anna i Ryszard Ufniarz, Maria i Stanisław Witaszek, Józefa i Bogusław Pajączek, Marian i Grzegorz Pietroń, Rozalia i Emil Ściebło;
Hieronim i Krystyna Boroń, Mariusz Boroń;
Stanisław i Karolina Małeccy z córką Anną, Jan Korczyk z rodziną;
Walenty Liptak, Ks. Henryk Cabała;
Andrzej i Stefania Rygieł;
Apolonia i Mieczysław Niedziela, Helena Nikiel;
Tadeusz i Maria Matuszyk, Maria i Józef Świątek z synami;
Bronisława i Józef Kapela z synami Kazimierzem i Antonim; Helena, Ewa i Jerzy Lachowicz z rodzicami; Maria i Karolina Kawala; Stanisław Ratajczak, Ks. Tadeusz Siuta z matką Zofią;
Henryk Apryas, Tadeusz Zontek, Zofia Zontek, Stanisław i Karolina Kobylańscy;
Józef Szydłowski, Janina i Bronisław Zybek, Zuzanna Baran, Teresa Brania;
Wiesław Noworyta;
Jan i Anna Puczka, Bolesław Krawczyk z rodzicami;
Władysław Gancarczyk z teściami i rodzicami, Maria Zawiła;
Wojciech Gucwa, Józef i Helena Fabia z synami;
Tadeusz Luber, Zofia i Stanisław Jarosz z córką Teresą;
Andrzej Przemyk;
Ludwik Chrapek z teściami;
Władysława i Stanisław Szymczyk, Krystyna i Jan Nowak, Rozalia i Piotr Nowak, Antonina i Leopold Szczepański, Elżbieta Staroń, Janina i Stanisław Sporysz, Halina i Czesław Osyda;
Helena i Leonard Sojka z synami Ireneuszem i Jerzym;
Michalina i Tadeusz Janiccy, Jan Kuśnierz, Apolonia i Wojciech Żak;
Jan Jarząb, Kozielec: Jan, Józefa i Jan;
Krzysztof Kopta z rodzicami i rodzeństwem;
Nalepa: Bronisława, Józef, Antoni, Marianna i Walenty;
Zarazka: Agnieszka, Katarzyna, Cecylia, Jan, Rozalia, Jan;
Stanisław Owsiany z rodzicami i teściami;
Marianna i Antoni Malińscy, Jan Laszczyk z rodzicami, Justyna i Franciszek Sobik;
Jerzy Sojka;
Maria i Czesław Jakubiak, Czesław Pachota;
Aniela i Józef Smrek z rodzicami;
Zbigniew Apryas, Władysława Kunc-Jasińska z synem Bogdanem;
Karolina i Stanisław Wojnar, Maria i Stanisław Górkiewicz, Karolina Wiercimak;
Weronika Englert, Agnieszka i Piotr Englert, Franciszka i Emil Bierońscy, Stanisław Szwarc i Maria Pocielaj;
Ludwik Stopa z rodzicami;
Eugenia Chrapek, Aleksander i Elżbieta Chrapek;
Maria i Józef Balcarek;
Maria i Jerzy Zynek;
Roman Pawlusiak;
Barbara Grzywa, Celina Patora, Henryk Górka z rodzicami, Maria i Franciszek Bomersbach z rodzicami;
Stefania i Adam Jakubowscy; Anna i Leon Jakubowscy, Emilia i Stefan Minkiewicz;
Antoni Stybura, Eugeniusz Wróbel z rodzicami;
Janina i Stanisław Stawowczyk z córkami: Barbarą i Teresą;
Jan Naglik z synem Krzysztofem;
Władysława Sasuła, Zdzisław Chrapek, Janina i Władysław Jurzak;
Albin i Zofia Płaza z rodzicami;
Helena Pudełko;
Janina i Jan Blachura, Jerzy Blachura;
Bronisław Adamowicz z synem Marcinem;
Katarzyna i Teofil Giełdoń;
Leszek Gomularz z rodzicami;
Władysław Kozak z synem Markiem, Franciszek Czech, Maria i Jan Młynek, Gabriela i Władysław Młynek, Łukasz Ulczok;
Łukasz Naglik, Zofia i Zdzisław Matlak; Władysław i Władysława Naglik;
Julian i Rozalia Gach z synem Stanisławem i wnuczką Moniką, Mieczysław i Janina Borkowski;
Stefan i Albina Błachut, Władysław i Zofia Piotrowscy z synem Mirosławem, Kazimierz Sopicki;
Józef Magdziak z rodzicami, Stanisław Magdziak, Ewa Mrula z synem Radkiem, Jakub i Anna Sordyl z trzema synami, Anna Sordyl;
Bogdan Naglik;
Jan i Helena Nosek, Józef i Genowefa Nosek z rodzicami, Andrzej Nosek z żoną;
Anna i Zygmunt Bloch;
Józef i Konstancja Gocal z rodzicami Ludwikiem i Marią, Józef i Józefa Gaczorek;
Wanda Ptaszek;
Zofia i Edward Nycz;
Zmarli z rodziny Brackich, Fajfrów, Papierzów, Grejciunów;
Franciszek Szczerbowski, Jan i Franciszka Kost, Jan i Wanda Kost z córką Ewą Sobik, Władysław i Stefania Wawro, Eugeniusz Wawro;
Władysław Wyrwont, Antoni i Joanna Maciejczyk z synem Zbigniewem;
Stanisław i Stefania Bielak, Andrzej i Michalina Kwiecień;
Janina Firganek z teściami, Józef i Elżbieta Rąba, zmarli z rodziny Szłapa;
Edward Kojm z rodzicami i teściami, Helena i Czesław Jasiewicz z rodzicami;
Irena Surzyn, Wiktoria i Władysław Surzyn, Antonina i Stefan Krawczyk z synem Wiesławem;
Rozalia i Józef Fliśnik, Katarzyna i Ludwik Gębczyk;
Franciszek Szostek, Karolina i Józef Mandat;
Stanisław i Franciszka Kamińscy, Maria Kamińska;
Stanisław Nowak z rodzicami, Julia i Władysław Żak z córkami: Jadwigą oraz Barbarą z mężem Janem;
Władysław i Wiktoria Grzywa z córką Jadwigą, Feliks i Bronisława Sajewicz z synem Mikołajem;
zmarli z rodziny Danków i Handzlików;
Halina i Ryszard Juras, Tekla Korczyk, Honorata i Stanisław Wilk z rodzicami, Zyta i Władysław Juras z rodzicami;
Adam Michalak z rodzicami, Wacław i Edward Jarema z rodzicami;
Zofia i Edward Nycz; Helena i Julian Małeccy;
Irena Chrapek, Piotr Bosak, Teodor Wiśniewski, Antoni Wielec z rodzicami;
Tadeusz Goc;
Stanisław i Maria Młynek;
Przemysław Trąbka;
Maria i Józef Dobrowolscy;
Stanisław Wajdzik z rodzicami, Aniela i Franciszek Korczyk, Maria i Piotr Kołodziej, Czesław i Helena Mieszczak, Stanisław Przygoda z rodzicami;
Jan Grzywa z rodzicami, Stanisław i Natalia Polaczyk z synem Piotrem;
Józef Kołek, Jan i Antonina Kurzawa;
Natalia i Jan Juras, Danuta i Stefan Kordek;
Maria i Jan Pływacz, Władysław Walusiak z rodzicami i bratem Stefanem, Stanisław Leśniak z rodziną;
Zygmunt Wójcik z teściami;
Irena i Jan Tomczyk;
Emil i Maria Rybak, Celestyna Rybak;
Józef Łęczycki z rodzicami, Wojciech i Zofia Łęccy z dziećmi;
Jan Heflich z rodzicami i teściami;
Roman i Anna Bełciak z siostrą, rodzicami i teściową, Maria Widuch z dwoma mężami i synem Markiem;
Irena Brzychcy, Kamil Łacek;
Jadwiga Kocorowska, Józef Bogacz z synem Andrzejem, Maria i Marian Hajduk z córką Teresą;
Władysława Rupa z rodzicami;
Kazimierz Chowaniec z teściami;
Aniela i Czesław Duc;
Mieczysław Kózka;
Henryk Luranc z synem Zdzisławem;
Edward Bojda z rodzicami i teściami;
Stanisław Gryzełko z rodzicami i teściami;
Józef Gawęda;
Antoni i Anna Socha;
Kazimierz Kamiński z rodzicami, Franciszek i Anna Pydych, Mieczysław Korczyk z rodzicami i bratem Stanisławem, Władysław i Emilia Chrapek, Klementyna i Józef Garstka;
Józef Nowak, Stefan i Franciszka Winczowscy;
Bronisława Kyć, Stanisław Kyć, Maria Gil, Franciszek Gil, Jan Kozak;
Zenon Habrajski;
Ewa i Janusz Czerwik;
Andrzej Sieciński z rodzicami, Wojciech Gałek z teściami i rodziną;
Stanisława i Jan Szczerbowscy;
Dariusz Pest, Janusz Repetowski;
Czesław Dziubras;
Emilia i Władysław Jarnot z rodzicami, Maria i Jan Witnik z rodzicami;
Zygmunt Czopek;
Tadeusz, Genowefa Dziadzio, Franciszek Jurzak;
Zygmunt Wąsik z rodzicami, Kazimierz Marcińczyk z rodzicami;
Józef Papla z rodzicami;
Janina i Stanisław Łukowicz;
Maria i Władysław Żurek, Aleksander Balon;
Molenda: Jan, Aniela, Stanisław, Korczyk: Jakub, Karolina i Stefania, Korczyk: Stefan, Helena i Danuta;
Michał Pulit, Lekki: Czesław, Zofia, Władysław, Tomasz;
Jan i Eugenia Pękala z wnuczką Ewą, Antoni i Bronisława Kwiecińscy;
Stefania i Karol Górny z trzema synami i dwoma zięciami;
Ignacy i Antonina Blarowscy z córką Zofią;
Józef i Helena Mucha z rodzicami;
Czesław Wasztyl z rodzicami i bratem Józefem;
Wanda Szulc z rodzicami i teściami;
Józef Czopek;
Maria i Ignacy Czerwiński, Leopolda i Tadeusz Falger, Jan Sykutowski, Helena Kańska;
Janina Dźwigaj, Anna Ziemba, zmarli z rodzin: Dźwigaj i Broszkiewicz;
Jakub Frasiński z rodzicami;
Władysława Wnętrzak, Józef i Helena Wnętrzak z dwoma synami;
Jan Ochman z rodzicami i teściami;
Teresa, Stefania i Antoni Jędrzejek, Stefan Marciniak;
Zofia i Władysław Majda, Kazimierz Pawlik;
Jan Chojna z rodzicami i synową Haliną;
Julian i Julia Wojas, Jan i Emilia Czekaj;
Rączka: Helena, Rudolf, Małgorzata, Karol ;
Augustyn i Bronisława Kasprowscy, Eryk i Olga Bystroń;
Stanisław Gibas, Józef i Anna Szczerbowscy z synem Janem;
Marek Zosuł z rodzicami, Ewa Ceranka z rodzicami, Henryk Mickiewicz;
Władysław Grzywa, Janina Klecka, Rozalia i Ignacy Bułhak;
Maria i Antoni Osowski z synem Stanisławem, Anna i Jan Sowa z synem Mieczysławem;
Jerzy Golik, Andrzej Golik;
Maria i Stanisław Klamra z synami Emilem i Mieczysławem;
Andrzej i Karolina Szwed, Stanisław i Janina Pudłowscy z synem Lucjanem;
Antoni, Maria Waliczek; Franciszek Kubiczek, Apolonia Matyjasik, Władysław;
Maria i Władysław Koczy z wnukiem Grzegorzem;
Ludwika i Feliks Kluczny;
Józef i Helena Zadeccy z synem Zygmuntem;
Zdzisław Ogórek z rodzicami i teściami;
Julianna i Sylwester Jankowski z synami Marianem i Czesławem;
Władysław Szałaśny;
Damian Grządziel;
Maria i Józef Noga, Otylia i Eugeniusz Latuszek, Anna i Wojciech Mazur;
Zofia Hajder z synami;
Zofia i Ludwik Korczyk z synami, Kazimierz Ziółkowski z rodzicami;
Stanisław Bożek;
Elżbieta Błotko, Józef Błotko, Wiesława Błotko;
Ryszard Wilkosz, Franciszek Gembala;
Aniela i Eugeniusz Słowiak, zmarli z rodziny Duszczak;
Władysław Kutniak z rodzicami, Aniela i Jan Korczyk;
Karol Olek z rodzicami i teściami;
Stefania i Józef Kułaga z rodziną, Adam Salepa z rodziną;
Zofia i Antoni Kopeć z synem Janem, Michalina i Bronisław Pater z synem Brunonem; Maksymilian i Władysława Siwiec z synem Władysławem i synową Haliną;
Jan Kobiałka, Stefan i Wiktoria Twardowscy;
Józef Lichosyt z rodzicami i teściami, zmarli z rodziny Fabrów, Ryłków, Lesiaków, Piszczków;
Kazimierz i Irena Smolińscy z siostrą i rodzicami;
Maria Korycińska, Zygmunt Kózka z rodzicami;
Henryk Konieczny;
Bronisława Łaczny z mężem i dziećmi: Władysławem i Krystyną z mężem, Andrzej Kostuś z rodzicami i siostrami;
Emil i Urszula Walaszek z rodzicami;
Władysław Zabrzecki z rodzicami;
Maria Krzak z rodzicami, bratem i bratową;
Władysław i Rozalia Bobak z córkami Agnieszką i Kazimierą;
Albina i Edward Tatar;
Stanisława Ślusarczyk, Franciszek Rajda, Rozalia, Franciszek, Julian Ślusarczyk; Michał i Maria Łukowicz;
Stanisław Jarmułowicz z rodzicami i teściami;
Jan Gibas z rodzicami i teściami;
Stanisława i Leszek Kliś z rodzicami;
Józef i Magdalena Lenik z synem Januszem i wnuczką Małgorzatą;
Jan Banach, Michalina Banach, Piotr Banach, Janina Paradowska;
Maria i Stanisław Jarzyna;
Ireneusz Zieliński, Józef i Julia Kłoda z córką Zofią, Katarzyna Moskal;
Józef i Katarzyna Stachura z dziećmi: Marią i Stefanem;
Maria i Antoni Kciuk;
Maria Pacholik z rodzicami, Małgorzata i Antoni Pacholik, Helena Lach;
Bernadeta Dutkiewicz, Józef i Emilia Kurpas z synem Bronisławem, Marian Krawczyk z rodzicami i teściami, Jan i Aniela Dutkiewicz, Aleksander i Rozalia Micor, Emil Kurpas z rodzicami;
Franciszek i Anna Niedbała z synami Andrzejem, Mieczysławem i Czesławem;
Jan i Zofia Szczepańscy z synem Tadeuszem;
Franciszek i Maria Hebda z synem Kazimierzem;
Mieczysława Bauer, zmarli z rodzin: Parafiński, Bauer;
Stefania i Franciszek Janeczko, Stefania i Czesław Sarnacki;
Stefania, Józef, Stanisław Sekuła, Władysław Zięba, Barbara Hotloś, Jan Studziński; Barbara Hotloś, Michał Hotloś, Jan Studziński, Sekuła: Stefania, Józef, Stanisław; Bronisław Małecki z rodzicami;
Maria i Mieczysław Skamaj z synami;
Janina i Władysław Kurowscy, Franciszek Śleziak z synem i córką;
Janina i Wacław Bober z córką Anną i rodzicami;
Wiktoria i Stanisław Jędrocha z rodzicami;
Bogusław Lisak;
Janina Szczerba, Józef Szczerba;
Irena i Mieczysław Plata z córkami;
Henryk Sikorski, Jan Sikorski, Zofia Iwanicka, Marian Iwanicki;
Jadwiga Hałat, Stefania Kluczny, Tadeusz Kluczny, Jan Hałat, Anna Hałat;
Waleria i Antoni Pietras z synami Mieczysławem, Henrykiem, Antonim, Marianem; Józefa i Alojzy Stańco z dziećmi: Józefą i Bronisławem;
Grzegorz Bednarczyk z rodzicami;
Janina i Stanisław Naglik z rodzicami;
Stanisław Żaba;
Jerzy Mardaus;
Józef Błaś z rodzicami, Wiktoria i Władysław Bieryło z synami i córkami, Emilia i Adam Klimczyk z synem Mikołajem;
Marek Fajfer;
Władysław Żak z rodzicami Marią i Stanisławem, Benedykt Zapała, Sylwester Zapała; Stanisław Ligęza, Jan Kotłowski;
Maria i Tadeusz Krzyżak z zięciem Mieczysławem, Józef Kocoń, Helena i Jan Stach; Tadeusz Okrzesik;
Stanisław Żaba, Zofia i Wojciech Jeleń;
zmarli z rodzin Kaliszewskich, Makarskich, Tomczyków i Słoniszków;
Magdalena i Adam Jęczalik, Daniel, Andrzej Piętoń;
Kazimierz i Sabina Budzińscy, Kazimierz i Antoni Budzińscy;
Henryk Bąba z córką Jolantą;
Stanisław i Władysława Szczerbowscy;
Ryszard i Mieczysława Czudek;
Wiesław Ciesielski;
Józef Nawój, Jan Trojak, Stefania i Paweł Babiarz, Janina Ręczkiewicz;
Cecylia i Tadeusz Baca;
Janina i Franciszek Gacek, Maria Gacek, Anastazja Gacek, Maria i Mieczysław Nycz, Tadeusz Bułhak, Grażyna Pach;
Jan Gajda;
Stanisław Kolasa z rodzicami i teściami;
Jan Jarmundowicz;
Maria i Antoni Stachura;
Stanisław Żmudka;
Agata i Edward Bednarz z synem Józefem, z rodzicami i Bronisławem, Henryk Serafin z rodzicami i wnukiem Dariuszem, Władysława i Tadeusz Palonek;
Jan Kasprzycki, Zofia Kasprzycka, Katarzyna Hupert, Anna Hupert, Czesław Kasprzycki, Stanisław Kasprzycki;
Irena i Edward Bubak;
Sabina i Franciszek Śliwa, Anna i Piotr Worwa, Adam Piwowarski;
Helena i Albin Baruś, Marcjanna i Roman Brzóstek;
Edward Walczyk z synem Bogdanem, Teodozja i Józef Walczyk, Bronisława i Franciszek Formas;
Andrzej Radwan z rodzicami, Józef Szatko;
Bronisława i Paweł Koy, Filomena i Jan Kozik;
Marian Kolasa;
Wiktoria i Franciszek Małysiak z synem Juliuszem i Leonem z żoną Julią i synem Andrzejem, Jadwiga i Józef Dziedzic, Alina i Antoni Maćkowski, Teodozja i Władysław Biesik, Katarzyna i Józef Łukasik z córką Józefą;
Stanisław Syrek z teściami Marianną i Romanem Hyła;
Jan Kania;
Władysław Studencki z teściami;
Antoni i Ewa Wróbel z wnukiem Pawłem, Józef i Anna Wójcik z rodzicami, Jolanta Przemyk;
Stefan Walus z żoną, córką, z rodzicami i teściami, Franciszek Jankowski z żoną, córką, rodzicami i teściami;
Edward Wolas z rodzicami i rodzeństwem, Bronisława i Stanisław Krawczyk z rodzicami i dziećmi; 
Marian Kowalski z teściami, ks. Mieczysław Curzydło;
Aniela i Stanisław Pikania, Maria i Stanisław Lisowiec, Edward Fajfrzyk;
Józef i Helena Nycz;
Wanda Chowaniec z mężem i synem;
Stefania i Marian Drozdowscy, Helena, Józef i Kazimierz Wnętrzak;
Aniela i Ludwik Nycz, Danuta i Antoni Staroń z synem Tadeuszem;
Maria i Aleksy Korczyk, Anna i Kazimierz Manek z synami Adamem i Marianem; Karolina i Piotr Adamiak, Rozalia Pierlak z synem Stanisławem, Karol Pierlak, Jadwiga Hałat;
Stanisława i Jan Pająk, Stefania i Jan Sosnowiec, Stefania Kulka z córką Eugenią, Władysław Październik, Mirosław Październik;
Roman Krawczyk;
Zofia i Józef Faruga z rodzicami, Katarzyna i Jan Wilk;
ks. Franciszek Juchas, Jan Duc, Matylda i Adolf Główka;
Władysław Chodurek z rodzicami i dziadkami, Jan Gaura z rodzicami i dziadkami; Joanna i Stefan Kempa, Zofia i Jan Morończyk;
Stefania i Ludwik Górka z synem Ludwikiem, Bronisław Stawowy, Zuzanna i Ludwik Grabowscy, Jan Adamowicz;
Krystyna i Jan Borowieccy, Anna Boroń z rodzicami;
Bożena Kawa, Alojzy Pucka;
Elżbieta Korczyk, Helena i Karol Wrona;
Joanna Madej, Czesław Madej;
Melania i Stanisław Chrapek;
Henryka i Bronisław Chrapek;
Krystyna i Adam Mieszczakowie z rodzicami;
Janina i Jan Szkiert z synem Krzysztofem;
Janina Wykręt z teściami, rodzicami i siostrami: Marią, Pauliną oraz Romanem i Heleną Wykręt;
Janina i Marian Oleksy z rodzicami i zięciem Eugeniusz;
Mirosław Piecuch z rodzicami i teściami; 
Adela i Jakub Legutko z rodzicami;
Helena i Michał Stańco z córką Genowefą z synami i z rodzicami;
Emil Kolber z synem Jerzym, z rodzicami i teściami;
Józef Wątor z rodzicami, Maria i Józef Matusiak, Franciszka i Alfons Czader; Michalina i Jan Stec z rodzicami i synami: Zygmuntem i Antonim, Helena i Stanisław Kubator z rodzicami i zięciem Andrzejem;
Helena Jania, Wiesław Jania;
Zofia i Tadeusz Baścik, Anastazja i Waldemar Drobik z synami: Kazimierzem i Piotrem;
Maria, Zofia, Ludwik, Wiesław Różyccy, Stefania, Irena, Józef Baran;
Wanda Bylica;
Irena Matusz z rodzicami i teściami;
Władysław Kozyra, Maria Kozyra, Jakub Kulig;
Helena i Wiesław Borowieccy, Marian Sitarz z synem Markiem;
Augustyn i Krzysztof Łopatka, Gabriel Druszczyc, zmarli z rodziny Rodak;
Józef Włodarczyk, Ewa Witasik, Henryk Żurek z żonami: Stanisławą i Anną; 
Józef Kusiński z rodzicami i bratem Ludwikiem;
Irena Pękala z rodzicami i bratem Leszkiem, Weronika i Józef Pękala z córkami: Stanisławą i Marią oraz synami Janem i Franciszkiem;
Irena i Władysław Filipeccy, Zofia i Jan Ignatowicz, Antonina i Bolesław Mazur, Anna i Irena Pachel;
Anna i Ignacy Brombosz, Halina Tobuła, Stanisław Bratek, zmarli z rodzin: Bratków, Bromboszów, Narzów, Bobów;
Andrzej Pękala z ojcem i teściami;
Mieczysława Brzeziecka z synem, rodzicami i teściami;
Józef Mikołajek z rodzicami, Krzysztof Kopacz z rodzicami, Maria i Rudolf Pochopień z synami, Wiesław Różański;
Piotr Korczyk;
Jan Micherda, Ewa i Józef Dudek z synem Edwardem;
Aniela Paszek z rodzicami i teściami, Stanisław Mika z rodzicami i teściami, Alojzy Maroszek z rodzicami i teściami, Ruta Maroszek z rodzicami, Gerard Pisarek z rodzicami i teściami, Hanna Kapica z mężem, Maria i Szczepan Paszek z rodzicami, Bronisława i Jan Sosna z rodzicami, Jadwiga i Zofia Sosna z rodzicami, Kazimierz Drozdowski, Zenon Więcek, Waldemar Szkatuła;
Cecylia i Jan Korczyk, Julia i Józef Karcz, Władysław Janik z rodzicami;
Ludwika i Zygmunt Płonka, Rozalia i Franciszek Bryzek, Władysław Wróblewski; Helena Olszowska z synem Andrzejem;
Joanna i Mieczysław Śliwka, Helena i Alojzy Łukowicz z synem Władysławem, Adolf Łukowicz;
Walenty Gałuszka z żonami: Genowefą i Zofią, Jan Makara, Stefan Babiuch; Marianna i Mieczysław Ulczak; Franciszek i Elżbieta Krysta z wnukami Wojciechem i Mieczysławem;
Otylia Jasińska, Zofia i Franciszek Jasińscy z synem Wiesławem, Elżbieta Sarna, Kunegunda i Antoni Urbańczyk, Kazimiera i Edward Słowiak, Maria i Jan Sobik; Ludwika i Wiesław Walczyk, Bolesław Tosnowiec z córką Barbarą;
Anna i Franciszek Faruga z synem Henrykiem;
Weronika i Władysław Błachut, Józef Rus;
Maria i Wacław Kilon z rodzicami, Bronisław Mikołajek;
Julia i Józef Patyk, Maria Patyk, Aleksander Goc;
Maria i Julian Bartuś z córką Jadwigą, Czesława i Antoni Korczyk, Wanda i Jan Ziółkowski z rodzicami;
Julia i Antoni Klimeczek, Krystyna i Stanisław Klimeczek, Władysława i Bronisław Sobczyńscy;
Maria i Jan Mikołajek z synami Władysławem i Józefem, Anna i Klemens Kłapyta z sześciorgiem dzieci;
Albina i Józef Kokoszka, Lucyna i Kazimierz Kowalscy, Magdalena Kokoszka; Franciszek z żoną, Rozalia i Józef Kasperek, Monika i Stefan Bojdol, Karol Wolf z żoną i dziećmi, Franciszek Orawczak, Janina i Jan;
Janusz Mateja z rodzicami Alicją i Janem;
Tekla i Wincenty Bizoń z synami Kazimierzem, Władysławem i córką Heleną;
Helena i Stanisław Papuga z synem Marianem, Grzegorz Papuga, Maria i Stanisław Fajferek;
Bolesław Galas z rodzicami, Anna i Michał Matusz;
Emilia i Józef Krawczyk, Julia i Józef Włoszek z synami Stanisławem i Józefem; Władysław Gancarczyk, Alojzy i Weronika Duc, Stefania Korczyk;
Marian Pałka, Anna i Alojzy Koteja, Helena i Władysław Pałka, Maria i Wincenty Drewniak; 
Antonina i Franciszek Ligęza, Józef Sajdak z bratem Teofilem i rodzicami, Waleria Buchowiecka z córką Julianną;
Maria i Rudolf Wrzeszcz;
Genowefa i Czesław Kubasiowscy z rodzicami, Janina Giełdoń;
Grzegorz Staszczak;
Zdzisław Zembrzycki z rodzicami i teściami;
Krystyna i Franciszek Lubeccy, Maria i Stanisław Janik;
Władysław Lutyński z rodziną;
Klemens Piwowarczyk z rodzicami i teściami;
Julian Zdunek z rodzicami i teściami;
Marian i Kazimierz Zając;
Antoni i Katarzyna Faruga, Franciszek i Stanisława Bąk, Władysław i Anna Faltus, Stanisław i Genowefa Faruga;
Jan Porwisz z żoną Marią, Maria Porwisz z rodzicami;
Stanisław Mizia z rodzicami, Maria i Tadeusz Łagos z rodzicami, Bronisława i Antoni Pyclik;
Jerzy Gabzdyl z rodzicami, Józefa Ryńska z rodzicami i rodzeństwem;
Maria i Stanisław Wolny z rodzicami, synem Leonem, zięciem Janem, Franciszka i Albin Białek z córką Barbarą, Anna i Stanisław Stanik z rodzicami;
Krzysztof Karasiński z rodzicami teściami;
Zofia i Jan Ossowscy, Anna i Stanisław Korczyk z synem Tadeuszem, Bronisława i Stanisław Ossowscy;
Jan Szałaśny z rodzicami i teściami;
Eugenia i Tadeusz Nikiel;
Marian Hałat z rodzicami, Florentyna i Władysław Skupień;
Jadwiga i Feliks Michalak z rodzicami, Irena i Bogdan Hałat z rodzicami;
Oskar Kasprzyk, Tadeusz i Piotruś Dziedzic;
Jerzy Kolber z ojcem Emilem;
Maria Hreśka;
Bronisława i Zdzisław Kózka z rodzicami;
Zmarli z rodziny Baran i Chrapek;
Stanisława Zawadka z mężem i rodzicami;
Jolanta i Stanisław Styczeń;
Jerzy Tuszyński z rodzicami i teściami;
Teresa i Stefan Kłoda z córką Stefanią, Władysław Matwiej z synem Jackiem i zięciem Julianem;
Zofia Cebularz z teściami, rodzicami i córką, Teresa Kowalczyk;
Leon Dubiński z wnuczką Natalią, rodzicami i teściami, Marian, Roman i Kazimierz Komar, zmarli z rodziny;
Katarzyna i Stefan Gębala;
Franciszka i Wojciech Mleczko;
Władysław Marcińczyk z rodzicami, Józef i Anna Nycz, Marek Jawor;
Jan Widzyk z rodzicami i teściami;
Mieczysław Kozieł z synem Ryszardem i synową Lindą;
Franciszek i Maria Bałaś z córką Emilią i synem Janem, Władysław Staszczyk, Kazimierz Sroka;
Jan Wolny z rodzicami, Eugenia i Stanisław Piskorski z synami Józefem i Leszkiem, Stefania i Stanisław Rachwalski, Marianna Mackowiak;
Janina Pałęza z mężem, Stanisław Iskierka z rodzicami, Rudolf Sitek z rodzicami; Antonina i Franciszek z synem Kazimierzem, Waleria i Franciszek Skwarczyński, Władysław i Anna Bryła;
Wiktoria i Franciszek Maścidło z pięcioma synami, córką Katarzyną, Henryka i Franciszek Karnas;
Władysław i Anna Daltus, Edmund Madej;
Stanisław Kudłacz;
Marianna i Józef Krupa, Rozalia i Feliks Niedziela;
Emil Urbanek z żoną Haliną i córką Janiną, Maria Urbanek;
Franciszek Piotrowski z rodzicami, Zofia i Nikodem Pasemko z synem Julianem, Karol i Maria Chylaszek;
Jan i Janina Andryszczak;
Albin i Rozalia Czarnik, Stanisław Pastuszka;
Janina i Walenty Sobik, Paweł Rataj, Rozalia i Henryk Szmit;
Aneta Jakóbik, Kazimierz Gałuszka;
Anna i Henryk Bartel, Marian i Czesława Świderscy;
Krystyna Żak z rodzicami i teściami, Krzysztof Garlicki z ojcem Janem;
Eugeniusz Miłkowski;
Jan Kozak;  
Tadeusz Kóska, Wanda i Stanisław Łasiński, Genowefa Machalica;
Eugeniusz Maciejczyk z rodzicami i teściami;
Władysław Brańka z żoną i synami, Stanisław Fajferek z rodzicami;
Stanisław i Halina Karwowscy, Anna Michewicz;
Ludwika i Józef Hankus, Stefania Więcek, Maria Karnia, Petronela i Piotr Karnia;  Rudolf i Genowefa Bylica, Karol i Maria Błazenek;
Zofia i Jan Kochman z rodzicami i synem Zygmuntem, Helena i Józef Stopa z rodzicami i synem Ludwikiem; 
Stefan Flak z rodzicami i synem Edwardem, Stanisława Flak z rodzicami i synem Andrzejem, Aleksander Margol z rodzicami; 
Bogdan Andreas z rodzicami, braćmi i wnukiem Pawłem, Anna i Michał Studzińscy z rodzicami, córkami i synami;
Tadeusz Wajdzik z synem Henrykiem, rodzicami teściami, Anna i Piotr Dudyk, Maria i Kazimierz Kwiatkowscy; 
Marian Pietryja;
Marta i Józef Będlewscy z córkami Barbarą i Ewą, Maria i Katarzyna Hertmanowskie, Irena i Ludwik Cieślak z synami Tadeuszem i Eugeniuszem, Józefa i Bazyli Maciach; Jan Bojda z żoną, córkami i synami, Jan Gibas z rodziną, Jan Bojda;
Maria i Wilhelm Wandzel, Edward Moskwik z synem;
Władysław Kania z rodzicami i teściami;
Władysław Kucharski z żoną Stanisławą, synem Tadeuszem i wnukiem Mirosławem, Piotr Majewski z żoną Zofią, synem Marianem, wnukami Markiem, Dariuszem i Sylwestrem, Alojzy Furczyk z żoną Anną i synem Józefem, Stanisław Paluszek z żoną Heleną, synami Józefem i Tomaszem;
Piotr Borowiecki z żoną Stanisławą, braćmi Janem, Zdzisławem i Krzysztofem;
Jan Matusiak;
Stanisław Kluczny z teściami;
Leszek Jabłoński z rodzicami; Józef Salamon z rodzicami;
zmarli z rodzin Ryszka, Piotrowski i Smolarek;
Krystyna i Władysław Zwoliński, Julia i Władysław Faruga, Anna i Jerzy Hac;
Józef i Józefa Śliwa, Stefania Śliwa, Stanisław Smoszna;
Kazimiera i Jan Krokowscy, Kazimiera i Józef Lewandowscy z córką Heleną, Stefania i Antoni Czopek z synem Władysławem, Danuta Karpiak z synem Andrzejem i synową Małgorzatą, Piotr Kądziela, Małgorzata Szmid;
Stanisław Szałaśny z rodzicami i teściami;
Władysław Blamek z córką Agatą, rodzicami i rodziną, Franciszka i Józef Kanafoscy z córką Kingą, wnuczką Bogumiłą, zmarli z rodziny;
Marta Matusz, Katarzyna Zawadka;
zmarli z rodzin Markiel i Kozak;
Irena, Jan i Jacek Szalota;
Paweł Dzień z żoną Anną, synami Kazimierzem i Ryszardem, Stefania Kubik z córką Ireną i synem Stanisławem;
Józef Gąsiorek;
Tadeusz i Rozalia Mleko z rodzicami, Bolesław i Halina Dętkoś z rodzicami; Franciszek Kubica, Tomasz Kost z dwiema żonami, Stefania Wójcik z mężem i synem;
Zdzisław Gasidło z rodzicami;
Jan Pałys, Józefa Olma z mężem Jerzym;
Tadeusz Szyma;
Marian Cacak z rodzicami, Stanisław Cacak;
Barbara Zaręba; Karolina i Franciszek Wajdeczko, Mieczysław Kolonko, Antonina i Józef Kolonko z synem Adamem;
Rut i Eugeniusz Kaczmarek, Katarzyna i Stanisław Ciesielscy;                                        
Waleria i Henryk Norymberczyk;
Karol Burek z synem Andrzejem;
Jan Niedziela;
Monika i Stefan Witanek z synami Ryszardem i Zygmuntem, Helena i Józef Maźniccy; Marian Spisak z rodzicami, Jan i Elżbieta Przybyła, Matylda Płaskoń;
Jan Wadoń;
Józef Drewniak z rodzicami, teściami i synem Ryszardem;
Alicja Maciejczyk z rodzicami; Bolesława i Eugeniusz Jajeśnica, Karol Kwaśniak z synem Stefanem;
Józef Bąk, Maria i Jan Bąk;
Andrzej i Marek Ryczko;
Włodzimierz Osowski z rodzicami i teściami;
Genowefa i Jan Adamczyk, Eleonora i Henryk Cieplińscy;
Irena i Kazimierz Lech, Władysława Snopkowska;
Sławomir Norymberczyk;
Mikołajczyk: Zofia, Mieczysław, Michalina, Wojciech.

Adres parafii

Parafia pw. Matki Bożej Bolesnej,
ul. Prymasa Wyszyńskiego 20,
32-626 Jawiszowice,
tel. 794 795 794 - dyżur kapłana,
e-mail: parafia@materdolorosa.pl

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy w Miedźnej, O/Brzeszcze
27 8446 1016 2002 0075 5825 0001

więcej
Realizacja: Wdesk
2007 - 2019 © Parafia p.w. Matki Bożej Bolesnej w Jawiszowicach - Osiedle Brzeszcze Polityka cookies
 Ten serwis, podobnie jak większość stron internetowych wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. | Polityka cookies