Plan kolędy 2018/2019
Kolędę, czyli odwiedziny duszpasterskie rodzin, rozpoczynamy w tym roku w czwartek – 27 grudnia. Na stole prosimy przygotować krzyż, świece, wodę święconą i kropidło.
27 XII | Czwartek | ||
Kolęda 1 | od 9.00 | Obozowa (strona lewa), Irysowa, Storczykowa, Jaśminowa | |
Kolęda 2 | od 9.00 | Blok 30 przy Mickiewicza, Aleja Dworska, Wodna | |
Kolęda 3 | od 9.00 | Mickiewicza bl. POM 24, 36, 40 i 42 | |
Kolęda 4 | od 14.30 | Piaski (numery nieparzyste) | |
28 XII | Piątek | ||
Kolęda 1 | od 9.00 | Paderewskiego 2 | |
Kolęda 2 | od 9.00 | Lisica, Wałowa, Akacjowa | |
Kolęda 3 | od 14.30 | Piaski (numery parzyste) | |
Kolęda 4 | od 15.00 | Tysiąclecia | |
29 XII | Sobota | ||
Kolęda 1 | od 9.00 | Paderewskiego 6 | |
Kolęda 2 | od 9.00 | Słowackiego 9 | |
Kolęda 3 | od 9.00 | Turystyczna | |
2 I | Środa | ||
Kolęda 1 | od 15.00 | Paderewskiego 14 i 16 | |
Kolęda 2 | od 15.00 | Wojska Polskiego | |
3 I | Czwartek | ||
Kolęda 1 | od 14.30 | Daszyńskiego | |
Kolęda 2 | od 14.00 | Dworcowa, Wyspiańskiego | |
Kolęda 3 | od 15.00 | Kopernika, Piłsudskiego | |
4 I | Piątek | ||
Kolęda 1 | od 14.00 | Kusocińskiego, Wyszyńskiego | |
Kolęda 2 | od 14.30 | Biała (numery parzyste - strona prawa od ul. Drobniaka) | |
Kolęda 3 | od 15.00 | Biała (numery nieparzyste – strona lewa od ul. Drobniaka) | |
Kolęda 4 | od 15.00 | Paderewskiego 15 | |
5 I | Sobota | ||
Kolęda 1 | od 9.00 | Popiełuszki | |
Kolęda 2 | od 9.00 | Paderewskiego 1 | |
Kolęda 3 | od 10.00 | Obozowa (strona prawa) i Liliowa | |
Kolęda 4 | od 14.30 | Grottgera, Grunwaldzka | |
7 I | Poniedziałek | ||
Kolęda 1 | od 14.00 | Stare Bloki 22, 44 i 45 | |
Kolęda 2 | od 15.00 | Stare Bloki 9 i 50 | |
Kolęda 3 | od 15.00 | Stare Bloki 35 (kl. I-IV) | |
8 I | Wtorek | ||
Kolęda 1 | od 14.00 | Stare Bloki 4, 5 i 7 | |
Kolęda 2 | od 15.00 | Stare Bloki 35 (kl. V-VIII) | |
Kolęda 3 | od 15.00 | Spółdzielcza, Łęcka | |
9 I | Środa | ||
Kolęda 1 | od 9.00 | Słowackiego 13 | |
Kolęda 2 | od 14.30 | Paderewskiego 5 (kl. I-IV) | |
Kolęda 3 | od 15.00 | Stare Bloki 38 i 40 | |
Kolęda 4 | od 15.00 | Stare Bloki 46 i 47 | |
10 I | Czwartek | ||
Kolęda 1 | od 9.00 | Stare Bloki 1 | |
Kolęda 2 | od 14.00 | Stare Bloki 6 i 8 | |
Kolęda 3 | od 14.30 | Paderewskiego 5 (kl. V-VIII) | |
Kolęda 4 | od 15.00 | Stare Bloki 21 i 34 | |
Kolęda 5 | od 16.00 | Stare Bloki 2 | |
11 I | Piątek | ||
Kolęda 1 | od 9.00 | Paderewskiego 11 | |
Kolęda 2 | od 14.30 | Paderewskiego 9 i 17 | |
Kolęda 3 | od 15.00 | Paderewskiego 10 | |
Kolęda 4 | od 15. 00 | Stare Bloki 48 | |
12 I | Sobota | ||
Kolęda 1 | od 9.00 | Ofiar Oświęcimia, Drobniaka, Podlesie, Hubala | |
Kolęda 2 | od 9:00 | Paderewskiego 7 | |
Kolęda 3 | od 14.30 | Słowackiego 11 (kl. I-IV) | |
14 I | Poniedziałek | ||
Kolęda 1 | od 10.00 | Stare Bloki 42 | |
Kolęda 2 | od 15.00 | Słowackiego 7 | |
Kolęda 3 | od 15.00 | Paderewskiego 3 (kl. I-IV) | |
15 I | Wtorek | ||
Kolęda 1 | od 9:00 | Stare Bloki 32 | |
Kolęda 2 | od 14.30 | Słowackiego 11 (kl. V-VII) | |
Kolęda 3 | od 15.00 | Paderewskiego 3 (kl. V-VIII) | |
Kolęda 4 | od 15.00 | Stare Bloki 19, 20 i 24 | |
16 I | Środa | ||
Kolęda 1 | od 9.00 | Stare Bloki 15 i 16 | |
Kolęda 2 | od 14.30 | Stare Bloki 17 i 18 | |
Kolęda 3 | od 15.00 | Stare Bloki 14 | |
Kolęda 4 | od 15.00 | Słowackiego 5 i Ośrodek Zdrowia | |
17 I | Czwartek | ||
Kolęda 1 | od 9.00 | Mickiewicza (domy jednorodzinne) | |
Kolęda 2 | od 14.30 | Stare Bloki 23 | |
Kolęda 3 | od 15.00 | Paderewskiego 8 i 13 | |
18 I | Piątek | ||
Kolęda 1 | od 9.00 | Stare Bloki 36 | |
Kolęda 2 | od 14.30 | Stare Bloki 33 | |
Kolęda 3 | od 15.00 | Kombatantów | |
19 I | Sobota | ||
Kolęda 1 | od 10.00 | Kręta, Hallera | |
Kolęda 2 | od 14.30 | Stare Bloki 3 | |
21 I | Poniedziałek | ||
Kolęda 1 | od 15.00 | Kochanowskiego | |
22 I | Wtorek | ||
Kolęda 1 | od 14.00 | Stare Bloki 43 | |
23 I | Środa | ||
Kolęda 1 | od 14.00 | Stare Bloki 49 | |
25 I | Piątek | ||
Kolęda 1 | od 14.00 | Stare Bloki 12 i 13 | |
26 I | Sobota | ||
Kolęda 1 | od 9.00 | Paderewskiego 4 | |
Kolęda 2 | od 10.00 | Słowackiego 3 |
16 grudnia 2018 r.